lucrator in productie/ operator mecanisme //Pracownik produkcji fulltime
Werkendam

lucrator in productie/ operator mecanisme

BUNA ZIUA! AGENTIA DE RECRUTARE europeatwork CAUTA PENTRU ANGAJARE , personal pentru activitati in urmatoarele domenii :

  • fabricare/prelucrare foi poliester pentru acoperisuri si pereti hale inustriale
  • manipulare cutii si saci cu alune, operarea a diferite mecanisme

CERINTE:

  • experienta ca manipulant
  • abilitati operare masinarii sau/si vointa de a invata
  • LIMBA ENGLEZA SAU OLANDEZA LA NIVEL COMUNICATIV (prezinta avantaj)

CE OFERIM:

  • CAZARE (SINGLE ROOM)
  • TRANSPORT LOCAL SI PENTRU VACANTA (BILET AVION SAU AUTOBUZ)
  • ECHIPAMENT DE PROTECTIE
  • COLABORARE PE TERMEN LUNG
  • Contract olandez faza 1/2 pentru 6 luni. angajare direct la client dupa primele 6 luni
  • ASISTENTA IN OBTINERE BSN SI/SAU VCA
  • Salariu bazat pe CAO, €15.61 Brut/ora, platit saptamanal
  • 40 ore de lucru saptamanal

acest anunt este adresat angajatilor actuali din agentia noastra. daca aveti rude apropiate sau prieteni fara calificare sau la inceput de experienta in munca, rugam distribuiti acest anunt!

PENTRU DETALII SUNTETI RUGATI SA CONTACTATI PRIN E-MAIL:

daniel@europeatwork.nl // +31 6 11 09 13 16

Pracownik produkcji

Aktualnie dla naszego  klienta w miejscowości Gorinchem w Holandii poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik produkcji

Zadania:

Obsluga maszyny do produkcji plyt poliestrowych,  optymalizacja procesu chemicznego, kontrola procesu produkcji, usuwanie malych usterek

Wymagania

  • wysoka jakość wykonywanej pracy
  • doświadczenie na  wyżej wymienionym stanowisku jest mile widziane
  • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego
  • certyfikat  na wozek widlowy i Vca sa mile widziane

Zapewniamy

  • prace na pełny etat (40 godzin) praca od poniedzialku do czwartku w godzinach 7:00-17:30 (piątek wolne)
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje jednoosobowe)
  • holenderska umowe o prace
  • wynagrodzenie  tygodniowe zgodne z Układem zbiorowym pracy (CAO)

Jeśli jesteś zainteresowany wspólpracą lub potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami w godzinach od 10:00- 17:00 lub wyślij swoje cv na adres zuzanna@europeatwork.nl

Overzicht

calder
Datum geplaatst:
19-07-2024
calder
Locatie:
Werkendam
calder
Vacature:
lucrator in productie/ operator mecanisme //Pracownik produkcji
SOLLICITEER MET FACEBOOK SOLLICITEER MET LINKEDIN SOLLICITEER OP DEZE VACATURE
BEKIJK ALLE VACATURES
pic
Vragen? Neem contact op met onze Intercedente
ZUZANNA SIEKIERA
Intercedente