Constructor de drumuri// Brukarz fulltime
different places

Constructor de drumuri

BUNA ZIUA! AGENTIA DE RECRUTARE WERKNU BOUW CAUTA PENTRU ANGAJARE, LUCRATORI PAVAJ! (olanda: zona Boxmeer, Uden, Eindhoven)

CERINTE:

  • EXPERIENTA IN PAVAJ CEL PUTIN DOI ANI
  • ABILITATI IN A SCHIMBA PAVAJUL
  • ABILITATI IN A MANEVRA LOPATA CU USURINTA
  • CERTIFICAT VCA
  • PERMIS AUTO (PREZINTA UN AVANTAJ)
  • LIMBA ENGLEZA SAU OLANDEZA LA NIVEL COMUNICATIV

CE OFERIM:

  • CAZARE (SINGLE ROOM)
  • TRANSPORT LOCAL SI PENTRU VACANTA (BILET AVION SAU AUTOBUZ)
  • ECHIPAMENT DE PROTECTIE
  • COLABORARE PE TERMEN LUNG
  • CONTRACT OLANDEZ CU AGENTIA DE RECRUTARE, ZZP SAU SRL SALARII CAPTIVANTE (DESCHISE SPRE NEGOCIERI)
  • ASISTENTA IN OBTINERE BSN SI/SAU VCA

Brukarz

Dla naszego klienta okolice Uden poszukujemy pracownikow do ukladania kostki brukowej .

Opis stanowiska :

  • Układanie kostki brukowej, płyt chodnikowych, krawężników
  • Przygotowanie podłoża pod nawierzchnie
  • Prace brukarskie m.in. cięcie płyt przy pomocy narzędzi

Wymagania :

  • Doswiadczenie jako brukarz
  • Znajomosc jezyka ( angielski , niemiecki lub holenderski ) poziom komunikatywny
  • Dyplom VCA
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

  • Dogodne zarobki
  • Kontrakt na czas nieokreslony
  • Praca w pelnym wymiarze godzin
  • Mozliwosc zakwaterowania

Overzicht

calder
Datum geplaatst:
18-07-2024
calder
Locatie:
calder
Vacature:
Constructor de drumuri// Brukarz
SOLLICITEER MET FACEBOOK SOLLICITEER MET LINKEDIN SOLLICITEER OP DEZE VACATURE
BEKIJK ALLE VACATURES
pic
Vragen? Neem contact op met onze Intercedente
ZUZANNA SIEKIERA
Intercedente